Інвестиційний портфель та інвестиції

16 февраля 2017, 15:41 |
Просто купити кілька акцій, які мають високу ліквідність та в даний момент ростуть в ціні, і чекати поки з'явиться прибуток, не надто розумно.

Треба знати ринок акцій, стан справ в цій компанії, може це кон'юнктурний сплеск, за яким послідує обвал і Ви в збитку. У цій ситуації краще придбати високоліквідні папери: облігації державної позики, єврооблігації або акції великих і відомих компаній.

Уоррен Баффет, найбагатша в світі інвестор в акції, радить вивчати ринок цінних паперів і шукати перспективні компанії. Криза - найкращий час для інвестицій. А терпіння кращу якість інвестора. Баффет купує акції перспективних, на його думку, компаній і чекає рік - два, поки вони не починають рости. Далі за обставинами: якщо компанія знаходиться на прориві нових технологій, Баффет купує компанію цілком. Якщо він сумнівається, то просто продає акції з прибутком.

Звичайно, можна вивчити фундаментальний і технічний аналізи, сісти за комп'ютер і, скориставшись демо-рахунком, відточити свою майстерність фінансового трейдера, а потім сформувати собі такий інвестиційний портфель, який буде приносити регулярний прибуток. Це можливо, якщо ви вирішили стати професійним фінансовим трейдером, але, навіть при цьому, ніхто не може дати гарантію постійного успіху на фондовому ринку.

Розумний шлях формування інвестиційного портфеля на суму 100000 рублів - звернутися до фінансового брокеру в, добре зарекомендувала себе, фінансову компанію. Фінансовий брокер допоможе сформувати портфель під ваші вимоги, а при необхідності, може взяти його в управління під вашим контролем.

 

Індивідуальний інвестиційний рахунок

Цікавий інвестиційний інструмент з'явився на початку 2015 року - індивідуальний інвестиційний рахунок. Він може бути відкритий будь-яким інвестором у брокера або керуючої інвестиційної компанії. Сума інвестицій до 400 000 рублей, термін вкладення - не менше 3 років. Перевагою такого вкладення є податкові пільги на прибуток: власнику рахунку пропонується отримати податкове вирахування в розмірі 13% від величини вкладу або звільнення від прибуткового податку за весь термін інвестицій.

 

Пайові інвестиційні фонди

Віддати гроші в управління в ПІФ (Пайовий Інвестиційний Фонд) цілком розумно. Головне правильно вибрати ПІФ. Для цього достатньо вивчити дохідність ПІФів і рейтинг управління ними, що публікуються на сторінках фінансових видань або в інтернеті. Головним недоліком такого інвестиційного вкладення є повна ваша необізнаність про те як розпоряджаються вашими грошима, а гідністю є можливість забрати свій пай в будь-який час.

 

 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator