Значення холодильних столів в організації професійної кухні

19 января 2023, 17:47 |
Для чого слугує промисловий холодильний стіл. Різновиди температурних столів та їх відмінності. Критерії вибору холодильних столів для місць громадського харчування. Переваги професійного обладнання для кухні.

Нині на споживчому ринку представлено якісне професійне обладнання для ресторанів, їдалень, піцерій та інших місць громадського харчування. На особливу увагу заслуговують багатофункціональні пристрої, що здатні не тільки полегшити роботу персоналу, але й грамотно організувати простір на кухні. Яскравим прикладом такого обладнання є холодильні столи, які служать для обробки та короткочасного зберігання продуктів.

 

Сфера застосування холодильних столів

Холодильний стілНайчастіше температурні столи встановлюють у місцях, де персонал багато часу проводить за обробкою продуктів та підготовкою страв до подачі. Це актуально в піцеріях, де потрібна поверхня для замісу та розкочування тіста, а також холодильник під рукою, в якому зберігаються заготовки. Якщо Ви вирішили купити холодильний стіл, обов'язково відвідайте інтернет-магазин «ТоргОборуд», де зібрані найпопулярніші моделі. Менеджери компанії допоможуть Вам вибрати найкращу модель, яка буде відповідати всім вимогам та критеріям.

Сфера експлуатації пристроїв досить велика. Вони незамінні у великих ресторанах та кафе, мережевих піцеріях та бістро. Завдяки своїй універсальності, даний агрегат підходить для монтажу в лінію роздачі їдальні або буфета, а може експлуатуватися як окремий пристрій.

 

Різновиди столів температурних та їх особливості

Існує кілька різновидів температурних столів, що відрізняються як технічними, так і функціональними особливостями. Однією з найважливіших характеристик є температурний режим, що підтримується, адже від якого залежить і сфера використання пристроїв. Пропонуються такі моделі:

  1. Стіл холодильний - працює в діапазоні від 0 ° С до +8 ° С, підходить для охолодження та короткочасного зберігання продуктів. Такий температурний режим оптимальний для овочів та фруктів, напоїв, кондитерських виробів та бакалії.
  2. Стіл морозильний - працює в діапазоні від -12 ° С до -21 ° С, ідеальний для заморозки та довгострокового зберігання морозива, напівфабрикатів, м'яса, риби, заздалегідь охолоджених овочів, фруктів та іншого.

Відрізнятись також пристрої можуть конструкцією стільниці. Класичні моделі оснащені плоскою стільницею із нержавіючої сталі. На такій поверхні зручно різати та чистити продукти, розкочувати тісто, ліпити пироги, заготовляти начинку для піци. Однак існують і інші модифікації, в яких замість цільної стільниці розташовуються відсіки для гастроємностей. Найчастіше в них зберігають салати, нарізані овочі та ковбаси, а також закуски.

 

Критерії підбору температурних столів

холодильні столи Перед покупкою професійного обладнання в першу чергу варто визначитися з його прямим призначенням. Подумайте, що саме і в яких кількостях зберігатиметься всередині холодильних відсіків. Важливими критеріями підбору столу холодильного є:

  • Кількість відсіків для зберігання продуктів. Чим більший асортимент Вашого закладу, тим більше камер буде потрібно. Важливо пам'ятати про правила товарного сусідства, тобто зберігати рибу та сир в одній камері заборонено.
  • Розміри холодильних відсіків. Якщо потрібно зберігати м'ясо, рибу та інше продовольство у великих обсягах, вибирайте моделі столів із місткими камерами.
  • Розміри робочої зони. Орієнтуйтеся на кількість співробітників, які одночасно використовуватимуть стільницю. Іноді має сенс придбати більш довгу чи широку модель.
  • Кількість дверей. Кількість дверцят може варіюватись від 1 до 4. Як правило, низькотемпературні камери оснащені герметичними глухими дверима, середньотемпературні - прозорими скляними.
  • Клас енергоспоживання. Практично все сучасне обладнання має високий клас енергоспоживання, але трапляються винятки. Зверніть увагу на цей параметр, щоб надалі не дивуватися рахунками за електроенергію.

Важливим моментом є наявність додаткових функцій пристрою. Великою перевагою буде наявність автоматичного розморожування, цифрової панелі контролю та керування, а також індикатора відкриття дверей.

 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE