Система автоматизації Кнайпа Про Сервіс – оптимальне рішення для підвищення ефективності бізнесу

24 апреля 2023, 21:42 |

Способи, що дозволяють збільшити прибутковість ресторанів, кафе та барів, цікавлять бізнесменів, які планують створення закладів HoReCa, та тих, що працюють у цій сфері певний час. Причини інтересу бізнесменів різні за єдиної мети – скоротити витрати та заробляти більше грошей.

 

Що таке автоматизація закладів HoReCa

Залежно від типу закладу, характеру та обсягів послуг, що надаються, фінансових можливостей власники кафе, ресторанів та барів можуть скористатися послугами маркетологів, дизайнерів та інших фахівців. Але найкращий результат за короткий час дає автоматизація закладів, більше дізнатися про яку можна на сайті сервісу https://knaipa-service.pro/, що надає послуги автоматизації закладів HoReCa із застосуванням унікального софту, а також низку інших послуг на вигідних умовах.

Автоматизація кафе, ресторанів та барів є процесом оптимізації різних напрямків діяльності закладів за допомогою впровадження спеціалізованого програмного забезпечення. Багатофункціональний софт фахівці Кнайпа Про Сервіс встановлюють на використовуване співробітниками ресторанів, кафе та барів обладнання. Отримані дані зберігаються у загальній базі для подальшої роботи з інформацією та аналізу. Крім збору та аналізу даних, система автоматизації має низку інших функцій, використання яких дозволяє суттєво спростити роботу персоналу за одночасного підвищення якості.

Впровадження софту дозволяє:

  • здійснювати контроль за якістю роботи співробітників;
  • швидко та якісно працювати з документацією;
  • виконувати синхронізацію діяльності всіх підрозділів;
  • створювати бюджетні та календарні плани;
  • контролювати закупівлі, запаси та залишки продуктів;
  • отримувати достовірну інформацію про фінансові потоки тощо.

Найбільший ефект досягається при встановленні софту на все електронне комп'ютеризоване обладнання, що використовується в закладі. Проте за бажанням власника закладу програма може бути інстальована тільки на деякі види обладнання (ваги, планшети офіціантів, термінали в залі тощо). Вибір обладнання для впровадження софту краще довірити фахівцям провайдера – таким чином можна заощадити час та гроші.

Автоматизація для контролю

Впровадження системи автоматизації дозволяє покращити інтеграцію між відділами закладу, що позитивно позначається на продуктивності, якості сервісу та прибутковості. Також це робить більш ретельним загальний та опосередкований контроль. Усі робочі процеси фіксуються, включаючи переміщення персоналу. Власник закладу може використовувати інформацію щодо суми винагороди та інших заохочень для працівників.

Окупаються витрати на автоматизацію ресторанів, кафе та барів дуже швидко. Власник може у будь-який час переглядати звіти в онлайн-режимі, своєчасно реагуючи на проблеми, що виникають, та отримуючи точні дані про прибуток закладу.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE