Типи промислових мембранних насосів

16 сентября 2023, 11:30 |

Мембранні насоси є невід'ємною частиною сучасної промисловості і знаходять широке застосування в різних галузях, де потрібна точна дозація або перекачування рідин і газів. Ці насоси пропонують ряд переваг, включаючи високий рівень надійності, здатність перекачувати агресивні середовища та вакуум, а також можливість регулювання робочого тиску і об'єму. В цій статті ми розглянемо різні типи промислових мембранних насосів і їх застосування.

 

Мембранний насос високого тиску

Один з найбільш поширених типів мембранних насосів - це мембранний насос високого тиску. Він використовується для перекачування рідин і газів при великих тисках. Мембрани в таких насосах розташовані між двома камерами, і компресія створюється за допомогою руху мембрани, яка стискає і розширює робочий об'єм. Цей тип насосів ідеально підходить для газових зразків і процесів, які вимагають високого тиску. Насоси цього типу використовуються для транспортування хімічних рідин, агресивних або в’язких хімікатів, рідин з абразивними домішками. Наприклад, мембранні насоси підходять для перекачування аміачних стоків, СОЖ, сірчаної чи соляної кислоти, дренажного чи бурового розчину. Також таке обладнання можна використовувати для перекачування фарб, вибухонебезпечних рідких речовин, розчинників, метанолу.

 

Мембранний дозуючий насос

Мембранні дозуючі насоси широко використовуються в хімічній промисловості та лабораторних дослідженнях. Вони дозволяють точно дозувати рідини або реактиви завдяки можливості регулювати об'єм робочої камери і швидкість руху мембрани. Це дозволяє забезпечити точну дозацію навіть для найвибагливіших процесів.

 

Пневматичний діафрагмовий насос

Пневматичні діафрагмові насоси є іншим видом мембранних насосів, які використовують стиснутий повітря для створення руху мембрани. Вони часто використовуються для перекачування агресивних рідин, токсичних реактивів та продуктів харчування. Цей тип насосів є ефективним і безпечним використовувати в умовах, де необхідно запобігти забрудненню навколишнього середовища.

Мембранні промислові насоси представляють собою важливий клас обладнання, яке забезпечує надійне і точне перекачування рідин і газів у різних галузях промисловості. Вони доступні в різних конфігураціях, включаючи високий тиск, дозування та пневматичний привід, і можуть використовуватися для великої кількості завдань. Мембранні насоси дозволяють підтримувати високий рівень якості та ефективності процесів, що залежать від перекачування рідин і газів.

 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator