Реклама та брендування авто у Львові

13 декабря 2020, 18:00 |
Для реклами та брендування машин можна скористатися послугами «АртПром». Компанія займається виготовленням спеціальних наклейок для брендування авто у Львові.
Реклама та брендування авто у Львові

 

Ви напевно помічали на дорогах нашої країни автомобілі з барвистими рекламними зображеннями. Зазвичай це реклама на авто щодо продукції або послуг різних брендів. В даному випадку носіями інформації стають як багатотонні фури, так і невеликі верткі автомобілі. Якщо і ви хочете замовити рекламу на авто у Львові, можете звернутися за допомогою в компанію «АртПром». На сайті https://artprom.com.ua/brenduvannya-transportu/ можна замовити виготовлення наклейок для брендування автомобілів з метою реклами або простого гумору.

 

Головні переваги рекламного брендування машин

За ефективністю поклейка реклами на авто стоїть нарівні з популярними зовнішніми рекламними щитами. Але такі конструкції є стаціонарними, через що охоплюють тільки міські вулиці. Якщо ж говорити про нанесення стікерів на машини, то їх можна побачити в будь-яких місцях, оскільки транспортні засоби постійно переміщаються по дорогах.

Брендування авто з розміщенням зображень зовні або всередині транспортних засобів вважається найбільш ефективним видом рекламних кампаній. Цьому є кілька пояснень:

  • реклама доступна потенційним клієнтам протягом всього дня;
  • порівняно недорогий спосіб просування бренду;
  • широке охоплення цільової аудиторії: одну сторону автомобіля бачать частіше водії інших машин, другу сторону – пішоходи;
  • мобільність: рекламу можна перемістити в будь-яке місце – зусилля для переміщення потрібні мінімальні;
  • вибір маршруту, по якому потрібно показати рекламу: можна розмістити рекламний логотип на авто громадського транспорту, вибравши потрібний маршрут;
  • машини з рекламою на борту виділяються з натовпу та запам'ятовуються;
  • не потрібно узгоджувати місце для установки рекламного оголошення.

 

Особливості брендування машин

Найбільш економічний та швидкий спосіб брендування автомобілів у Львові – нанести на кузов плівку з рекламним зображенням, яку можна замовити на сайті https://promoexpress.com.ua/брендування-авто/. Такі наклейки виготовляє наша компанія «ПромоЕкспрес» за допомогою спеціального друкованого верстату (плоттеру). Ми використовуємо сучасні матеріали, стійкі до агресивного зовнішнього середовища. Плівка вибирається в залежності від місця розміщення зображення. Матеріал буває білим, прозорим або перфорованим. Ми пропонуємо брендування транспорту з нанесенням рекламної плівки на будь-яку частину автомобіля.

Звертайтеся в «ПромоЕкспрес» – ми зробимо макет для реклами та брендування авто у Львові з урахуванням ваших побажань та марки конкретної машини.

 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE