Реклама в транспорті у Києві

13 декабря 2020, 17:52 |
Для реклами у громадському транспорті можна скористатися послугами «СтікерМЕН». Компанія займається виготовленням спеціальних наклейок для реклами в маршрутках у Києві.
Реклама в транспорті у Києві

 

Реклама в маршрутках Киева – один з найефективніших способів розміщення оголошень для просування товарів або послуг. Автобуси, трамваї, тролейбуси проїжджають через все місто, що гарантує широке охоплення аудиторії, а яскраве оформлення допоможе закріпити картинку та збільшить впізнаваність бренду. Крім того, в центрі Києва стає все менше великоформатних рекламних конструкцій, оскільки місцева влада планомірно скорочує їх кількість. Наклейки в маршрутках, таким чином, стають єдиним великим рекламним форматом в центрі української столиці.

Замовити рекламу в тролейбусах Києва або інших видах громадського транспорту ви можете на сайті компанії «СтікерМЕН» https://stickerman.com.ua/реклама-в-транспорті-київ/. Ми займаємося виготовленням спеціальних стікерів та банерів, які в подальшому наклеюються на обраний міський транспорт. Ми надаємо комплексну послугу, розробляючи макет рекламних оголошень, в залежності від виду транспорту, вимог та побажань замовників. Для друку наклейок використовується спеціальна плівка, яка може бути білою, прозорою або перфорованою.

 

Переваги орендування міського транспорту

Реклама в маршрутках у Києві стає популярною послугою, незважаючи на свій молодий вік. І це не дивно, адже дані рекламні кампанії мають свої переваги:

  • Легкість та зручність розміщення рекламних оголошень.
  • Більш низька вартість по відношенню до інших видів зовнішньої реклами.
  • Наклейки в маршрутках – це універсальний інструмент. Ви можете розміщувати абсолютно будь-яку рекламу, вибираючи потрібний маршрут. Автопарк Києва дійсно великий, і рекламу можна помістити на будь-якому транспорті.
  • Велика площа видимості: чим більше місця займає реклама, тим більше людей на неї звертає увагу.
  • Широке охоплення аудиторії. Громадський транспорт весь час рухається, і рекламне оголошення постійно бачать нові люди, що збільшує кількість потенційних клієнтів.
  • Замовники самі можуть вибирати громадський транспорт та маршрут для реклами в тролейбусі, трамваї або маршрутному таксі, обмежуючи тим самим цільову аудиторію.

Ціна реклами в маршрутках Києва залежить від обраного міського транспорту та площі виготовляється наклейки. Компанія «СтікерМЕН» використовує лояльну та грамотно продуману цінову політику, завдяки чому ми пропонуємо найбільш приємні ціни на виготовлення наклейок для брендування та реклами міського транспорту. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator