CRM для бізнесу – актуальний помічник для будь-якої компанії

29 октября 2020, 17:31 |
CRM для бізнесу – актуальний помічник для будь-якої компанії

 

У висококонкурентному ринковому середовищі кожен клієнт на рахунку. Компаніям, які зайняті в різних сферах діяльності, необхідна сучасна CRM для бізнесу. Система буде зберігати всі дані про клієнта, всіх його покупках, взаєминах з ним, що в майбутньому знову дозволить залучити його в торгову точку.

 

Особливості та призначення CRM

Єдиної думки про структуру системи не існує. У широкому сенсі це софт, який дозволить впорядкувати, планувати, контролювати взаємини з кожним клієнтом. Головною функцією такої програми стає утримання клієнта, зберігання та надання інформації про нього за запитом. Програма записує всі дані про зустрічі та дзвінки, історії покупок й здійсненні рекламних розсилок за допомогою різних інструментів.

Впровадження системи принесе відчутну користь, особливо коли компанія працює з вузьким колом постійних клієнтів. Програма дозволяє обробляти інформацію про клієнтів, вона ж допомагає:

 • Утримати покупців. Система в процесі спілкування з клієнтом дозволить запропонувати йому саме те, що замовнику необхідно. Навіть після звільнення менеджера саме система зберігає всі дані, дозволяє продовжити спілкування, не втрачати комунікацію.
   
 • Організувати спільну роботу. Ця опція дозволить кооперувати роботу всіх менеджерів та співробітників компанії, що особливо важливо для маленьких підприємств (тут на працівників часто покладено відразу декілька функцій).
 • Створити зручну та розширену базу клієнтів. У CRM є можливість налаштування доступу до даних для певних співробітників, а не тільки для менеджера.
   
 • Управляти фінансами. Користувач зможе створювати різні звіти, виявити великих клієнтів, які купують оптом продукти або вибирають дорогі товари та ін.
   
 • Відстежити ефективність роботи. Система дозволить дізнатися, скільки співробітники витрачають на роботи в цілому, на спілкування з клієнтами. Програма дозволить ефективно розподілити завдання та навантаження, виявити слабкі ланки.


CRM підвищує рівень продажів, заощаджує час кожного працівника, який зможе виконати більше роботи, проаналізувати ефективність праці окремої філії, працівника, веде статистику. Це необхідно для корпорацій та невеликих компаній, де співробітники виконують різні завдання.

 

Особливості вибору CRM

Щоб підібрати програму для бізнесу, оцінюють призначення та функціонал:

 • Можливість інтеграції з софтом й обладнанням, яке вже є у компанії. Сучасний софт дозволяє об'єднати в єдину мережу практично будь-яку техніку та програмні забезпечення.
   
 • Спрямованість на роздрібну торгівлю. CRM можуть бути встановлені компаніями, які продають товари.
   
 • Масштабування та додавання нових опцій. Все це розширює можливості бізнесу. Компанія, яка постачає CRM, допомагає підлаштувати її під потреби підприємства.
   
 • Гнучкі налаштування та проста експлуатація. Софт дозволяє відключати непотрібні модулі, опції, додавати ті, які необхідні для нормальної роботи.


Щоб програма працювала безперебійно, вибирають перевірену та ту, яка отримала хороші відгуки від користувачів. Додатково звертають увагу на сервіс компанії, яка займається установкою й налаштуванням. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
Free Bitcoin / Биткоин бесплатно