Як (скільки) можна заробити на бінарних опціонах

17 февраля 2020, 14:35 |
Тема про те як заробити на бінарних опціонах безумовно хіт цього року, і навіть нового століття!

Тому що, якщо раніше купувати і продавати акції, цінні папери, нафту, газ ... могли тільки професійні учасники фондових і товарних бірж, то зараз це може робити будь-яка людина!

При цьому зовсім не обов'язково мати спеціальні знання, а сам процес на стільки простий, що в цьому розбираються навіть діти!

Все що вам потрібно зробити, щоб заробити на бінарних опціонах — це вибрати актив і встановити термін угоди, наприклад, ви інвестуєте в опціон на акції Google на 20 хвилин. Далі вам потрібно вказати-подорожчає або впаде ціна акцій Google через ці 20 хвилин. Якщо ви інвестували на зростання акцій і через 20 хвилин ціна піднялася хоч на 0,001 пункт від моменту покупки - Ви отримуєте свої 70% прибутку! Якщо ваша інвестиція була в $300, то ваш чистий прибуток складе $210, і всього за 20 хвилин!

 

Чи можна заробити на бінарних опціонах

Брокери бінарних опціонів (хто такі брокери ми розповідали в статті https://biznescat.com/informatsiia/81-khto-takij-broker.html) платять від 70 до 85% за кожну прибуткову угоду і це факт. Вам залишилося лише вибрати вірний прогноз.

Але не дивлячись на всю простоту, невідомо чи вийде у вас, так як бінарні опціони — це робота на фінансових ринках, а це складно. Складно аналізувати активи і робити точні прогнози з нуля, не маючи знань, розуміння ринку, джерел інформації.

Менеджери брокерських компаній і маркетологи завжди будуть говорити, що заробити на бінарних опціонах дуже легко, але це не так. В цілому як і скрізь, хтось може, а хтось ні.

 

Заробити не означає заробляти

Для того щоб постійно отримувати прибуток, необхідно постійно розбиратися і досліджувати ринок. Можна знайти багато відгуків коли люди робили перші 10 угод і заробляли купу грошей, але потім, протягом року втрачали більше ніж заробляли. Нижче ви дізнаєтеся все що необхідно для того, щоб не втрачати і отримувати стабільний прибуток, але відразу скажу, це не гра, це не легко, і все залежить тільки від вас, а не від ринку або брокера.

 

Чи можна заробити на бінарних опціонах

Звичайно, заробити на бінарних опціонах можна, інакше як я вже говорив, їх би просто не було і не було б у них стільки популярності і інтересу у людей. Постає питання, скільки ж можна заробити, чи є сенс цим займатися?

 

Скільки можна заробити на бінарних опціонах

Давайте відштовхуватися від мінімальних рівнів. У всіх нормальних брокерів мінімальний депозит 200-250 доларів. Ви відкриваєте угоду на 25 доларів (10% від депозиту) і отримуєте прибуток в 70% або $17,5, причому ваша угода може тривати не більше підлозі години, а то і зовсім 5 хвилин.

Щоб отримати $ 350 доларів чистого прибутку-вам потрібно зробити 20 успішних угод по 25 доларів. Але це просто нереально, тобто збиткові угоди неминучі, без них не буває навіть у найуспішніших інвесторів. Саме тому потрібно прагнути не відкривати 20 угод, а тільки дві — але правильні, не зроблені на швидку руку і грунтуючись тільки на вашій інтуїції.

Навіть якщо у вас буде одна помилка, ви завжди будете мати можливість її відпрацювати, можливо навіть вдавшись до варіанту збільшення суми наступної угоди для збільшення прибутку.

 

Як заробити новачкові

З чогось треба починати. Щоб заробити на бінарних опціонах новачкові, потрібно починати з мінімуму. Повірте, будуть розчарування, будуть збиткові угоди, але це не означає що заробити новачкові не можна. Можна, але потрібно отримати досвід, потрібно прийти до власної стратегії торгівлі — постійної послідовності дій і не відхилятися від неї.

  • Багато хто запитує, як заробити на бінарних опціонах без ризику? Ніяк. Фінансових ринків без ризику не бувають, власне і суть їх у розподілі грошей, десь стає більше, десь менше. Це означає, що коли Ви отримуєте 80% прибутку, хтось втрачає 100%. 20% залишаються брокеру, власне це те на чому заробляє брокер.
  • Також, заробити на бінарних опціонах без вкладень неможливо, ви просто не зможете купити опціон. Ваш прибуток складається з суми виший інвестиції. Якщо ви вкладете 25 доларів в опціон - Ви отримаєте 17.5 доларів прибутку, якщо вкладете 100-отримаєте 70 доларів. Вкладіть нуль, отримаєте нуль.

 

Навіщо потрібні брокери

Брокер-це компанія посередник, яка проводить фінансові операції від імені Клієнта, так як приватні особи не мають права самостійно торгувати на біржі.

Існують спеціальні брокери, у яких ви можете інвестувати гроші в бінарні опціони. Як і у більшості світових бірж, вся торгівля ведеться по інтернету. Потрібно всього лише зайти на сайт брокера, зареєструватися (буквально хвилина) і поповнити свій рахунок будь-яким зручним способом.

Сьогодні існують більше сотні брокерів, але тільки одиниці з них мають регуляторів. Саме тому можна знайти багато негативних відгуків про брокерів, так як вони не регулюються і часто просто закриваються з грошима інвестора, і допомогти в цьому випадку не може ніхто.

Якщо ви шукайте легкі способи як заробити новачкові на бінарних опціонах, то знайте — вони не відрізняються від того, як заробляє професійний трейдер. Мета у всіх одна. Тому я не стану ділити способи на легкі, прості і складні. Всі Професіонали ДО РЕЧІ, намагаються працювати по полегшеним варіантів, так як складності можуть сильно відволікати від суті і ще сильніше заплутати будь-якого трейдера, тому переходимо до головної теми.

Читайте статтю про те, чим зайнятися, щоб заробити грошей https://biznescat.com/finansy/62-chim-zajnyatisya-shchob-zarobiti-groshej.html.

 

 

Як заробити на бінарних опціонах

Заробіток на інвестиціях в бінарні опціони на багато простіше ніж на класичних біржах, так як терміни інвестиції можуть бути дуже короткими.

Наприклад, в новинах ви дізнаєтеся, що завтра компанія Apple випустить в продаж новий iPhone, або нову модель MacBook або інший продукт. Як думаєте, що буде з акціями компанії в день продажів нового очікуваного продукту? Звичайно вони будуть рости! І найцікавіше, що нам не важливо на скільки вони виростуть! Головне, щоб було зростання, хоч на 0,001 пункт.

Крім звичайних новин, які не завжди є, трейдери використовують різні стратегії торгівлі.

 

Стратегії торгівлі

Всі інвестори без винятку люблять короткі терміни угод, так як це швидкий прибуток. Саме тому фундаментальний аналіз працює рідше, так як в основному він носить довгостроковий характер, звичайно є винятки на зразок прикладів вище, але більше трейдерам до вподоби технічний аналіз і його стратегії.

Наприклад ви використовуєте стратегію ковзних середніх, прогнози бінарних опціонів і свічковий аналіз. Якщо:

  1. На хвилинному графіку ковзаючі середні показують сигнал розвоту тренда;
  2. Прогнози говорять про зростання ціни;
  3. І на графіку ви побачили свічку Молот.

То ви відкриваєте угоду з умовою зростання ціни. Тобто - ви отримали 3 сигналу на покупку з різних джерел - це і буде вашою стратегією. Якщо хоч одне з джерел не підтвердить сигнал-то ви не будете відкривати угоду.

Кожен трейдет з часом виробляє свою стратегію, так як знаходить закономірності в своєму ринку або активі який він вибирає частіше для торгівлі. Але для початку Ви можете використовувати прості готові стратегії з одним джерелом сигналу.

Хоча, звичайно, завжди краще підтвердити думку чимось ще. Адже навіть коли ви цікавитеся, як заробити на бінарних опціонах, ви шукайте відгуки, щоб підтвердити свої думки.

 

Замість висновку

Як бачите, заробити цілком реально, а сам процес цікавий і не забирає багато часу. Завжди приємно працювати на себе, заробляти на акціях найкрутіших компаній, бути в курсі всіх фінансових новин і так далі. Але не потрібно забувати про те, що бінарні опціони це не гра, а серйозна робота, яка під силу не кожному.

Джерело - BiznesCat.com.

Автор - Сергій Косенков.

 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator