Енерджі трейд груп тепер продає і газ і електроенергію

9 июня 2019, 10:20 |
Споживачі, які являються клієнтами компанії Енерджі трейд груп отримали можливість купувати газ та електроенергію в єдиного постачальника.

Це дуже зручно, адже можна оплачувати енергоресурси одним платежем, та більш зручно проводити аналітику споживання для реалізації планів з єкономії.

Приватна компанія Енерджі трейд груп, яка в Україні вже доволі давно спеціалізується на постачанні природного газу, розпочинає також і поставки електроенергії. У компанії Енерджі трейд груп пояснюють таке своє рішення наполегливими проханнями від багатьох існуючих клієнтів серед малого та середнього бізнесу, яким такий підхід буде дуже зручним. Енерджі трейд груп на цьому фону намагається як найкраще реалізувати ідеологію повноцінного енергетичного провайдера, як єдиного постачальника енергоносіїв (газу та електроенергії). При цьому оплачувати за ці дві послуги можна дуже просто за допомогою одного рахунку.

 

Розвиток сервісу в Енерджі трейд груп

На початку 2019 року компанія Енерджі трейд груп на своєму сайті відкрила електронний кабінет користувача, де можна дуже зручно в онлайн-режимі укладати договори, сплачувати рахунки за газ та електроенергію і за допомогою електронного цифрового підпису, вести електронний документообіг.

Такі новітні технології зовсім не означають, що компанія Енерджі трейд груп відмовляється від традиційних каналів комунікації зі своїми клієнтами. Клієнти Енерджі трейд груп надалі можуть також звертатись в регіональні офіси, телефонувати в контакт-центри, писати електронні листи, залишати заявки чат-боту, а також увійти в електронний кабінет та самостійно оформляти заявку, якщо це їм зручно.

Наразі компанія «Енерджі трейд груп» також пропонує своїм клієнтам дуже важливу послугу повного юридичного супроводу, щоб без зайвих труднощів любий новий клієнт зміг перейти від державного енергопостачальника до приватного. На цьому фоні у багатьох виникає багато питань - Енерджі трейд груп цілком безкоштовно допоможе з ними розібратися.

 

Діяльність Енерджі трейд груп в Україні

Зазначимо, що компанія «Енерджі трейд груп» з 2009 року є незалежним провайдером енергії в Україні і спеціалізується на постачанні природного газу для малих та середніх підприємств. Зараз у компанії понад 2,5 тис. клієнтів в українському бізнес-секторі, які можуть звернутись у центри обслуговування споживачів в 17-ти регіонах країни.

Крім того, «Енерджі трейд груп» співпрацює з п’ятьма найбільшими українськими компаніями в газовидобувному секторі на базі довгострокових форвардних контрактів, а також з трьома великими імпортерами природного газу із країн Євросоюзу.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
Free Bitcoin / Биткоин бесплатно