Як правильно вибрати якісне насіння цукрового буряка

3 февраля 2020, 21:50 |
Вирощуванням цукрового буряка займається багато сільськогосподарських підприємств.
Як правильно вибрати якісне насіння цукрового буряка

 

Щоб одержати хороший урожай цінної технічної культури, необхідно під час проведення посівної кампанії використовувати лише якісне насіння. Результати роботи аграріїв також залежать від правильно підібраного сорту, дотримання термінів посадки і правил догляду за рослинами.

 

Основні властивості та сфери використання цукрових буряків

Буряк з підвищеним вмістом цукру – це дворічна рослина. Його цінною частиною вважається коренеплід. Він вважається основною сировиною для організації роботи заводів, що займаються виробництвом цукру. Буряк можна також включати в харчовий раціон для домашніх тварин. Коренеплоди повністю занурені в верхні пласти грунту. Вони відрізняються світлими віддтінками та досить гладкою поверхнею. Рослина добре розвивається в умовах з достатньою кількістю світла і тепла. Перші сходи насіння з'являються при температурі + 10-12 градусів по Цельсію. Активний ріст коренеплодів спостерігається тоді, коли позначка на градуснику досягає + 20-22. Щоб купити якісне насіння, можна скористатись послугами інтернет-сайту https://lnzweb.com/hybrid/sugar-beet.

 

Правила вибору насіння цукрового буряка

Об'єм одержаного врожаю залежить від різних факторів:

  • якості використаного насіння;
  • дотримання технологій вирощування сільськогосподарської культури;
  • сприятливі погодні умови;
  • наявність родючого грунту.


В інтернет-магазині можна придбати якісний посадковий матеріал як для масштабних агропромислових компаній, так і для невеликих фермерських господарств. Вирощені з цього насіння цукрові буряки містять до 20% глюкози. В процесі їх переробки практично немає відходів. Патока використовується для виготовлення спирту чи гліцерину, а дефекат – це дуже корисне добриво, що використовується для підживлення різноманітних рослин. Жом, який одержують при виробництві цукру, являється корисним для ВРХ та свиней і дуже соковитим кормом.

В деяких країнах з відходів промислових підприємств по переробці цукрових буряків одержують біопаливо з високими показниками екологічності. При виборі насіння рекомендується звертати увагу на його зовнішній вигляд, а також на зазначений виробником термін придатності. Неушкоджений посадковий матеріал має однорідний сірувато-бежевий колір. Наявність плям – це свідчення про наявність хвороби, або про ураження насіння комахами-шкідниками.

 


 

Від редакції: У цьому розділі публікуються матеріали сайтів-партнерів.
Редакційна позиція може не збігатися з думкою авторів опублікованих матеріалів.
Відповідальність за достовірність фактів, викладених у публікаціях, несуть їх автори.Реклама
BINANCE
Сollaborator