Які двірники для авто обрати на зиму?

30 января 2023, 13:47 |
Зимою від якості склоочисників залежить те, наскільки добре буде очищене скло автомобіля. А це в свою чергу впливає на безпеку на дорозі.
Які двірники для авто обрати на зиму?

 

Тому дуже важливо подбати про заміну щіток та не допускати використання літніх варіантів. Якщо ви хочете обрати кращі двірники для авто, які можна використовувати в холодну пору року, необхідно звернути увагу на декілька важливих нюансів. 

 

Якими бувають склоочисники? 

На сьогодні виробники пропонують каркасні, безкаркасні та гібридні щітки. Перші є універсальними та недорогими. Але вони не можуть використовуватися взимку, адже швидко обмерзають та втрачають свої властивості. 

Безкаркасні та гібридні можна використовувати навіть в холодну пору року. Але в них повинен бути спеціальний захисний кожух. 

Крім того, гарними варіантами стануть спеціальні зимові двірники, що мають захисне покриття чи підігрів. 

 

Параметри вибору двірників

Як розповідають спеціалісти компанії Dvorniki.ua, для правильного вибору щіток на зимовий період, необхідно враховувати ряд параметрів. 

  • М’яка щітка. В ній повинна використовуватися якісна гума, що не замерзатиме на морозі. В інакшому випадку якість очищення буде нульовою, а також можна пошкодити скло. 
  • Покриття. Деякі виробники покривають гуму двірників тефлоновим чи графітовим напиленням. Завдяки цьому навіть при нульовій температурі до резинки не приставатиме лід. Тому не порушиться працездатність щіток. 
  • Шарніри. На зимових двірниках вони повинні бути пластиковими, завдяки чому не будуть обмерзати та дозволять механізму правильно прилягати до основи. В інакшому випадку ви спостерігатимете неякісне прилягання до скла, порушення роботи виробу. 
  • Каркас. Якщо його нема, це гарний варіант. Адже обмерзати тобі не буде чому. Саме через це взимку рекомендується використовувати безкаркасні двірники. Вони є всесезонними, позбавленими багатьох недоліків. Щітки гарно працюють навіть в умовах обмерзання, адже їхні шарніри не покриваються кригою, на відміну від каркасних. 
  • Підігрів. Це не обов’язкова умова для сучасних двірників. Підігрів є в деяких моделях і він допомагає зробити можливим очищення скла навіть при сильно низьких температурах. Крім того, не буде обмерзання всієї конструкції. 

Для зимового періоду краще обирати нові щітки склоочисника. Вони набагато кращі, ніж уживані. Моделі мають свіже, ще не зношене покриття гуми, також вони краще захищені від льоду. А щітки справляться навіть з невеликим льодом на склі. 

Крім того, ви можете обрати спеціально адаптовані для зимового періоду склоочисники. В них більш якісний сам механізм очищення, а також вони мають спеціалізоване покриття. Воно необхідне для опору обмерзанню.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE