Скільки коштує обклеїти авто плівкою?

18 ноября 2022, 11:06 |
За даними на кінець травня 2022 року обклеювання авто антигравійною плівкою є найбільш затребуваною послугою детейлінгу в Україні.
Захист авто антигравійною плівкою

 

І це не дивно, адже антигравійний захист найнадійніше оберігає ЛКП автомобіля від різних негативних впливів навколишнього середовища. Умовно їх можна розділити на кілька груп, ми виділили три основні.
 

Види впливу

Що входить

Чим загрожує

Дорожні небезпеки

Погане покриття, гравій, пісок, щебінь, каміння з-під коліс інших машин

Подряпини та сколи на кузові та лобовому склі, вм'ятини

Небезпеки тваринного походження

Пташиний послід, сліди комах

Пошкодження ЛКП кузова, роз'їдання верхнього шару фарби

Хімічні небезпеки

Агресивна автохімія, реагенти на дорозі взимку

Пошкодження верхніх шарів фарби, утворення корозії

 

Антигравійна плівка зменшує вплив усіх цих небезпек до мінімуму. Вона виготовляється з поліуретану — міцного еластичного матеріалу, який чудово розтягується, відбиваючи удари і розподіляючи їх силу по своїй поверхні. Це дозволяє плівці надійно захищати ЛКП від появи потертостей, подряпин та інших ушкоджень. Поліуретан також має високу стійкість до перепаду температур: його властивості не змінюються ні при сильному морозі, ні при спеці (на відміну від того ж вінілу, наприклад). Ще однією вкрай важливою особливістю є повна прозорість поліуретану, завдяки якій плівка не спотворює справжній колір автомобіля, але пропускає сонячні промені – таким чином процес вигорання кузова відбувається рівномірно. Гідрофобні властивості поліуретану також варті згадки, адже завдяки їм ваш автомобіль надійно захищений від можливої ​​появи іржі через дощі та сніг.

 

Але повернемося до хвилюючих питань: ціна обклеювання авто плівкою, і де таку плівку можна встановити в Києві?

На друге запитання відповісти легко: в установчому центрі компанії STEK Ukraine, провідного постачальника захисних плівок на ринку України. За п'ять років активної роботи компанія змогла налагодити зв'язки з дилерами та відкрити багато дилерських центрів по всій Україні. Всі вони є частиною великої родини та гарантують високу якість своєї продукції.

Давайте розберемося, з чого складається покриття авто плівкою ціна. По-перше, це бренд самої плівки. Плівки STEK є плівками преміум-класу, тому їхня ціна буде вищою, ніж у менш відомих і ненадійних китайських та європейських аналогів. По-друге, розмір і модель автомобіля: вартість обклеювання седана, само собою, буде нижчою, ніж у паркетника, як мінімум тому, що на нього потрібно менше плівки. По-третє, це область обклеювання. Можна обклеїти як автомобіль повністю, так і окремі його області або групи областей — так вийде дешевше.

 

Компанія STEK Ukraine пропонує своїм клієнтам такі пакети послуг з обклеювання:

  1. Стандарт, куди входить часткове обклеювання капота та крил, обклеювання переднього бампера, обклеювання оптики, дзеркал та зон під ручками. Вартість такого пакета становитиме від 15 тисяч грн.
  2. Стандарт+, куди входить обклеювання капота повністю, часткове обклеювання крил, обклеювання переднього бампера, обклеювання оптики, дзеркал та зон під ручками. Вартість такого пакету становитиме від 20 тисяч грн.
  3. Стандарт ++, куди входить обклеювання капота та крил повністю, обклеювання переднього бампера, обклеювання оптики, дзеркал та зон під ручками. Вартість такого пакета становитиме від 30 тисяч грн.
  4. Автомобіль цілком, що передбачає повне обклеювання кузова захисною плівкою. Залежно від моделі авто вартість цього пакету стартує від 70 тисяч грн.
     

Антигравійна плівка

Також ви можете обклеїти будь-яку частину автомобіля окремо (наприклад, лише бампер чи фари) – ціна таких послуг розраховується індивідуально.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE