Потужний та економічний: Mitsubishi готують спецверсію Outlander Ralliart

14 марта 2023, 12:19 |
Перша презентація спортивного кросовера Outlander Ralliart відбулась на Токійському автосалоні 2022 року.

Тоді брутальний концепт-кар сколихнув авторинок сміливим дизайном, але ніхто не очікував серійного виробництва. Нещодавно журналісти японського видання Best Car Magazine повідомили, що заряджений кросовер Outlander Ralliart вже знаходиться на виробничій лінії, а його презентація очікується у 2024 році. 

 

 

Про старт продаж поки говорити зарано. Усім, хто чекає оновлений Mitsubishi Outlander Ralliart, радимо слідкувати за новинами на сайті офіційного дилера https://mitsubishi-motors.com.ua/.

 

Хто розробляє спортивну версію Outlander?

 З назви моделі зрозуміло, що її розробляє команда Ralliart. Це підрозділ, який чверть століття створював спортивні та високопродуктивні автомобілі для Mitsubishi Motors. Найбільшим досягненням цього підрозділу вважаються декілька поколінь моделі Lancer Evolution. Шанувальники бренду пам'ятають багатолітнє протистояння цього автомобіля з Subaru Impreza WRX STI. 

У 2010 році діяльність підрозділу Ralliart значно скоротили через фінансові труднощі. Їх участь у роботі компанії обмежилась розробкою спортивних елементів кузова, створенням особливих кольорів для преміальних комплектацій та брендових наліпок. У 2021 році керівництво Mitsubishi Motors оголосило про відновлення легендарного підрозділу. Підготовка спортивної версії Outlander є головним проектом, який поверне йому минулу славу. 

 

Чим здивує Mitsubishi Outlander Ralliart?

Для розробки спортивної версії обрали гібридний Outlander четвертого покоління. Цей автомобіль оснащений бензиновим двигуном 4B12, об'ємом 2,4 л, та двома електромоторами. В базовій версії він має потужність 248 к. с., але інженери Ralliart планують розігнати його до 290 к. с. Вони також заявляють, що збільшена потужність не вплине на розхід на палива, тому 7-місний кросовер стане швидшим, більш маневровим, але таким же економічним. 

Інсайдери Best Car Magazine не розкривають технічних деталей про оновлений кросовер, але натякають на вдосконалення ходової частини. За їх словами, автомобіль отримає ефективніші гальма, потужніший двигун та покращене шасі. Ходова стане жорсткішою, а кліренс — меншим. Здається, ми побачимо спортивний Outlander, який ще краще триматиметься на дорозі, даруючи задоволення від кермування. А ще він матиме запас ходу 60 км на електротязі, чим знизить витрати на пальне.

На знімках вище ви побачили той самий концепт-кар Vision Relliart, який представили у Токіо. Вочевидь, серійна модель відрізнятиметься від виставкової. Але вона точно здивує нас динамічним екстер'єром, спортивним салоном та диким характером.

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE
Сollaborator