Всі види комплектуючих для легкових і вантажних авто

28 января 2021, 15:44 |
Якщо ви хочете знайти запчастини для автомобілів за доступною ціною, на допомогу вам прийде сервіс «Автопром Україна», де представлена ​​підбірка комплектуючих на всі види вантажних і легкових авто.
Всі види комплектуючих для легкових і вантажних авто

 

Машина, як і більшість інших речей, має властивість ламатися. Багато автомобілістів при виборі витратних матеріалів воліють купувати їх без посередників. «Автопром Україна» – сервіс для купівлі та продажу деталей для вітчизняних машин і іномарок прямо з перших рук. Зручний інтерфейс і великий каталог автозапчастин роблять доступним пошук потрібних комплектуючих. Важливо відзначити, що ресурс не продає запчастини, а надає інформацію про товари і продавців.

 

Запчастини з перших рук

Сайт представляє собою платформу, де від продавців зібрані пропозиції з різними деталями для різних машин. За допомогою цього проекту ви зможете купити потрібні запчастини без посередників. До того ж на сайті присутній каталог СТО з усіма контактними даними і відгуками.

Покупці можуть просто і безпечно придбати необхідні комплектуючі, вибравши кращі з представлених пропозицій.

Продавці в свою чергу отримують реального покупця, який ознайомлений з усіма нюансами, що робить продаж зручною і вигідною. Сервіс допомагає вирішити питання із залученням клієнтів, щоб продавці зосередилися на якості обслуговування.

У каталозі ви зможете знайти:

  • передній і задній амортизатори;
  • передні і дискові гальмівні колодки;
  • паливний фільтр;
  • свічки запалювання;
  • фари;
  • підшипники і т. д.

Також тут можна знайти б / у запчастини на ваш автомобіль в розділі «Авторозборка». Безпосередній плюс б / у деталей - це їх ціна, оригінальний продукт в кілька разів нижче за вартістю в порівнянні з новою. На сайті представлені запчастини на будь-який автомобіль, будь то іномарка з Японії, Європи або США або ж СНД автопром. Також в каталозі присутні деталі не тільки для легкових, але і для вантажних автомобілів і автобусів.

 

Пошук і покупка запчастин

Знайти потрібну деталь просто завдяки зручній системі пошуку. Існує кілька варіантів пошуку:

  • Якщо вам відомий код запчастини або її назву, а також марка і модель машини, тоді напишіть ці дані в рядку пошуку, яка знаходиться вгорі сайту.
  • Ви можете знайти і вибрати свій автомобіль в електронному каталозі і шукати потрібні запчастини вже в дереві каталогу безпосередньо для цього автомобіля.
  • Якщо ви шукаєте б / у деталі, то їх можна знайти на авторазборках.


На сторінці результатів пошуку ви знайдете таблиці з усіма можливими пропозиціями щодо конкретної запчастини і зможете вибрати найбільш прийнятний варіант для вас в залежності від міста, ціни і термінів доставки. 

 

От редакции: В этом разделе публикуются материалы сайтов-партнеров.
Редакционная позиция может не совпадать с мнением авторов опубликованных материалов.
Ответственность за достоверность фактов, изложенных в публикациях, несут их авторы.Реклама
BINANCE