X
Нажмите Нравится
Мобильная версия Новости Украины Рейтинги Украины MH17 Евровидение Коронавирус Правдомер

Юлия Тимошенко: 12 сентября команде Партии регионов привили вирус страха

14 сентября 2013, 13:58 |
Юлия Тимошенко написала открытое письмо президенту Украины Виктору Януковичу в связи с решением ВАСУ, которым преписано ЦИК лишить депутатского мандата Игоря Маркова.
Юлия Тимошенко.
Реклама

Відкритий лист Юлії Тимошенко до Віктора Януковича

Привітання Віктору Федоровичу з Днем Політичного Бабака

Учора в Україні був День Політичного Бабака. Увесь політикум України в останні тижні чекав цього Дня, щоб зрозуміти: витягне Віктор Федорович свого непокірного депутата Ігоря Маркова із Верховної Ради чи ні. Учора стало зрозумілим: Віктор Федорович Ігоря Маркова із парламенту витягнув… Грубо та вкрай антиконституційно. Тепер є можливість зробити цілий ряд прогнозів.

По-перше, Янукович та європейські цінності такі самі непоєднувальні речі, як дві несумісні між собою групи крові. Усі так звані європейські закони, які зараз з таким напруженням приймаються, на жаль, нічого не змінять у житті українців та будуть носити виключно фасадний характер. Нічого в Україні відносно європейських цінностей не зміниться і після підписання угоди про асоціацію, бо Віктор Федорович буде продовжувати будувати первіснообщинний лад, не зважаючи на угоду. Якщо ми хочемо приживити в Україні європейські цінності, а не просто підписати ритуальні документи, в 2015 році треба міняти первісного вождя.

По-друге, парламенту в Україні вже не було до 12 вересня, тепер його не буде ще більше.

По-третє, членам політичної команди Партії регіонів 12 вересня прищепили смертельний вірус страху. Тепер усі вони будуть боятися свого лідера більше, ніж опозицію, і, як наслідок, не будуть з повною віддачею працювати на перемогу Януковича в 2015 році ні на Сході, ні на Заході. З цього моменту кожен з них почне таємно шукати собі місце в інших політичних групах.

По-четверте, Ігор Марков зробить життя Партії регіонів чесним, прозорим та зрозумілим для суспільства. Тепер уся їх тіньова корупція та політична ницість більше не будуть таємницею для України та світу. У правлячій партії з моменту наруги над своїм соратником розпочнуться достатньо інтенсивні процеси розпаду. Ігор Марков- це початок кінця партії Януковича.

І останнє, п'яте. 12 вересня на Сході та Півдні України народився новий молодий, енергійний, харизматичний, ідеологічний лідер проросійськи налаштованих громадян України, який гарантовано буде балотуватися в Президенти України, а це вже початок кінця самого Януковича.

З Днем Політичного Бабака Вас, Вікторе Федоровичу!

Юлія Тимошенко,
Качанівська колонія,
Харків,
13 вересня 2012 року


Читайте также:
От редакции: Позиция редакции может не совпадать с точкой зрения авторов материалов, опубликованных в разделе «Мнения».
© 2009-2020 «20 хвилин». Все права защищены.
Правила использования содержания сайта.
Реклама
В Киеве усиливают карантинные меры

В Киеве усиливают карантинные меры

С 17 марта в Киеве приостанавливают работу торговые центры, заведения общественного питания, спортивные комплексы, учреждения бытового обслуживания и т.д.
Рада отправила в отставку генпрокурора Рябошапку

Рада отправила в отставку генпрокурора Рябошапку

Верховная Рада приняла постановление о выражении недоверия генеральному прокурору Украины Руслану Рябошапке.
Реклама на сайте Лучшая книга о биткоине: Биткоин для всех

Правдомер

Реклама на сайте