X
Нажмите Нравится
Мобильная версия Новости Украины Рейтинги Украины MH17 Выборы Коронавирус Правдомер

«Правый сектор» призвал милицейские спецподразделения к нейтралитету

20 января 2014, 17:46 |
Общественное движение «Правый сектор», активисты которого в воскресенье, 19 января, атаковали милицейские подразделения на улице Грушевского в Киеве, призвали командиров и солдат спецподразделений МВД к нейтралитету и гарантировали им в этом случае неприкосновенность.

В своем обращении, опуликованном в фейсбуке, «Правый сектор» предлагает командирам и бойцам милицейского спецназа «тактичнеский договор», заключающийся в том, что если последние сдадут позиции и дадут протестующим доступ к административным зданиям верховной власти в Киеве, им будет гарантирована безопасность.

«Наша первейшая цель — псевдопрезидет Янукович и его клика, а не вы», — гооворится в обращении.

Полный текст обращения (языком оригинала):

Звернення до командирів спецпризначенців

Звертаючись до вас, ми не плекаємо жодних ілюзій щодо ваших моральних та світоглядних якостей. Ми звертаємось до вас передусім як до людей, звиклих мислити прагматично. Більшість вас має родини, усі ви прагнете жити. У вас, на відміну від наших бійців, недостатня ідейна мотивація. Ми ніколи не кричали ідіотських гасел «Міліція з народом!», одначе ми усвідомлюємо, що за певних умов ви можете зайняти нейтралітет.

З огляду на це, ми пропонуємо вам тактичний договір: у разі здачі вами власних позицій і забезпечення, таким чином, доступу до адміністративних будівель, ми можемо гарантувати вам і вашим бійцям особисту безпеку. Вас не закликають відкрито переходити на бік народу. Натомість ви маєте зв'язатися з нашими командирами і повідомити про те, що готові імітувати захист. Після того, як наші люди прорвуться, вони, будучи попередньо поінформованими, не будуть нападати на вас та ваших бійців. Наша найперша ціль — псевдопрезидент Янукович та його кліка, а не ви.

Отож, мисліть розумно. Краще своїм тихим нейтралітетом посприяти перемозі революції, аніж втрачати життя та здоров'я, служачи бандитській владі. Наші хлопці ідуть в бій, ризикуючи втратити свободу чи навіть життя, керуючись Ідеєю в голові та Любов'ю у серці. Ви працюєте за гроші. Ми готові до жертв. Жертви з вашого боку будуть безглуздими. У тому, що жертви з вашого боку будуть, ви переконалися. Проявіть мудрість, не робіть своїх бійців каліками, а своїх дітей та дружин — сиротами та вдовами.

 

Также «Правый сектор» обнародовал видеообращение к силовикам:

 

Читайте также:
© 2009-2020 «20 хвилин». Все права защищены.
Правила использования содержания сайта.
Реклама
Зеленский назвал «разрушительным ураганом» действия КСУ

Зеленский назвал «разрушительным ураганом» действия КСУ

Президент Зеленский заявил, что принятие скандального решения КСУ по е-декларациям, в частности, поставило под вопрос получение Украиной финансовой помощи от европейских партнеров.
Коронавирус: Новый рекорд заражений в Украине

Коронавирус: Новый рекорд заражений в Украине

В Украине за сутки зафиксировали рекордные 4 633 случая заражения коронавирусом, 68 больных умерли.
Реклама на сайте DeFireX
Реклама на сайте