X
Нажмите Нравится
Мобильная версия Новости Украины Рейтинги Украины MH17 Выборы Коронавирус Правдомер

Юлия Тимошенко объявила о бессрочной голодовке

25 ноября 2013, 19:13 |
Тимошенко решила голодать до подписания соглашения об ассоциации Украины и ЕС, говорится в её обращении, которое зачитал её защитник Сергей Власенко в понедельник, 25 ноября, вечером на Европейской площади в Киеве.
Юлия Тимошенко объявила о бессрочной голодовке
Реклама

Обращение Юлии Тимошенко к участникам Евромайдана

Я щаслива, що сотні тисяч українців вийшли на Євромайдани в Україні та по всьому світові. Вийшли, щоб не дозволити правлячій мафії вбити наш європейський вибір, зламати наше життя.

Я горда відчувати себе частиною такого величного та сильного народу, який зміг здобути державну незалежність та зберегти її попри все. Зміг пережити голодомор та радянські тортури, зміг піднятися, вибороти свою свободу під час Помаранчевої революції та знайшов в собі сили повстати сьогодні на всіх Європейських майданах, щоб знову перемагати.

Я люблю вас, мої Нескорені українці, всією силою своєї душі та вірю в усі ваші майбутні перемоги!

Ви – моє натхнення, моя надія, моя гордість, мої сили для життя.

Мені боляче, що я не можу зараз фізично бути разом з вами, що не можу зараз разом з вами дихати святим повітрям єдності, свободи та боротьби, який завжди був на нашому Майдані. Але, попри грати, кожна моя часточка зараз разом з вами живе та вірить в нашу Перемогу!

На знак єдності та солідарності з усіма, хто зараз бореться на всіх Євромайданах в Україні та в світі, я оголошую безстрокове голодування з вимогою до Януковича підписати Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

Я прошу вас, мої рідні Українці, щодня примножувати наші сили на Майданах. Я прошу вас підняти небачену по своєму масштабу лавину нашої волі та сили до такого рівня, щоб авторитарна мафія Януковича не змогла завадити нашому історичному, святому возз’єднанню з нашою справжньою цивілізаційною родиною, від якої ми були відлучені сотні років.

Не відступайте! Не дайте їм зламати наше життя! Йдіть вперед та перемагайте!

У України велике майбутнє, бо в України є всі ви!

А якщо 29 листопада Янукович не підпише нашу Угоду з ЄС, зметіть його з обличчя України мирним та конституційним шляхом разом з його політичними та корупційними метастазами! Не зупиняйтеся! Тільки вперед!

Україна – це Європа!

Слава Україні!

Юлія Тимошенко
25.11.2013

Читайте также:
© 2009-2020 «20 хвилин». Все права защищены.
Правила использования содержания сайта.
Реклама
Зеленский назвал «разрушительным ураганом» действия КСУ

Зеленский назвал «разрушительным ураганом» действия КСУ

Президент Зеленский заявил, что принятие скандального решения КСУ по е-декларациям, в частности, поставило под вопрос получение Украиной финансовой помощи от европейских партнеров.
Коронавирус: Новый рекорд заражений в Украине

Коронавирус: Новый рекорд заражений в Украине

В Украине за сутки зафиксировали рекордные 4 633 случая заражения коронавирусом, 68 больных умерли.
Реклама на сайте DeFireX
Реклама на сайте