X
Нажмите Нравится
Мобильная версия Новости Украины Рейтинги Украины MH17 Выборы Коронавирус Правдомер

Тимошенко призывает парламентскую оппозицию безотлагательно и без поправок проголосовать за законопроект Лабунской

1 ноября 2013, 14:07 |
Экс-премьер-министр Юлия Тимошенко призывает парламентскую оппозицию немедленно и без внесения поправок проголосовать за законопроект Анжелики Лабунской.
Юлия Тимошенко призывает парламентскую оппозицию проголосовать за законопроект Анжелики Лабунской.
Реклама

Заявление лидера оппозиции обнародовал сегодня, 1 ноября, ее защитник Андрей Кожемякин возле ЦКБ №5 в Харькове, передает «Интерфакс-Украина».

«Прошу депутатов парламентской оппозиции без каких-либо улучшений и поправок, без каких-либо дискуссий и споров, безотлагательно реализовать предложения Кокса-Квасьневского и немедленно в целом проголосовать в Верховной Раде за законопроект госпожи Лабунской, одновременно отложив тот законопроект оппозиции, который предусматривает мою политическую реабилитацию, освобождение и возвращение гражданских прав», — говорится в заявлении экс-премьера.

В то же время, Тимошенко подчеркнула, что законопроект, предложенный оппозицией, предусматривает наиболее полное выполнение требований и критериев Европейского союза, но сейчас, по ее мнению, «необходимо действовать ради европейского будущего самым быстрым и реалистичным путем, отбросив личные интересы и амбиции».

 

ЗАЯВА Юлії Тимошенко

Я вдячна світовій демократичній спільноті за те, що вони не дають Україні остаточно звалитися у сутінки диктатури. За те, що захищають кожен паросток нашої молодої демократії в складних сучасних умовах, за те, що зупиняють процес політичних репресій, який знову відновився в Україні, за те, що рятують життя політв`язням.

Я переконана, що в ції справі Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде дорожньою картою та потужним двигуном, які виведуть Україну з минулого в майбутнє.

Знаючи, наскільки беспрецедентно історичною є подія підписання Угоди, я ніколи, підкреслюю, ніколи! не ставила місії П.Кокса та О.Квасневського будь-яких особистих умов щодо мого звільнення. Я з першого дня роботи місії сказала, що прийму будь-які їх пропозиції заради европейського мойбутнього своєї країни.

Саме тому, коли вони запропонували варіант мого часткового помилування, я без обговорення погодилася. Хоча, часткове помилування для мене з багатьох причин було неприйнятним. Воно не знімало з мене абсурдних обвинувачень — було нереабілітуючим, залишало в силі необхідність компенсовувати неіснуючі, грубо вигадані міл`ярдні збитки, та не повертало мені громадянських прав, яких я зараз незаконно позбавлена.

Але, незважаючи на все це, я погодилася на часткове помилування, — але від такого вирішення питання відмовився Віктор Янукович.

Сьогодні місія П.Кокса та О.Квасневського, допомагаючи Президенту України зберегти в цій сумній ситуації свое политичне обличчя, публічно погодилася з його пропозицією не застосовувати процедуру помилування, а перенести вирішення питання припинення політичних репресій до Верховної Ради, шляхом прийняття законопроекту авторства пані Лабунської. Для мене з багатьох причин цей варіант значно гірший, ніж навіть часткове помилування, але я, не втрачаючи жодної години на коливання, бо Угода — вже реально стоить на межі повного зриву, заявляю, що цілком і повністю погоджуюсь навіть на такий важкий для мене варіант, як закон пані Лабунської.

Для повної реабілітації я буду чекати справедливого рішення Европейського Суду з Прав Людини, а зараз приймаю той варіант, який є можливим.

Я прошу депутатів парламентської опозиції без будь-яких покращень та поправок, без будь-яких дискусій та сперечань невідкладно втілити пропозицію місії П.Кокса та О.Квасневського, та негайно в цілому проголосувати у Верховній Ради за законопроект пані Лабунської, одночасно відкликавши той законопроект опозиції, який передбачає мою повну реабилитацію, звільнення та повернення мені незаконно відібранних громадянських прав.

Так, законопроект опозиції про повне припинення вибіркового правосуддя є найкращим і таким, що повністю вирішує виконання критерію ЄС, але зараз нам всім потрібно діяти заради европейського майбутнього самим швидким та реалістичним шляхом, незважаючи на інтереси та амбіції.

Я була і залишаюся оптимістом – Угода про асоціацію між Україною та ЄС все-ж-таки набуде життя і парламентська опозиція мусить зробити для цього все можливе. Будь-які дискусії навколо закону пані Лабунської знову заженуть ситуацію в глухий кут.

Приймайте його без поправок та дискуссій. Просто негайно. Часу практично немає.

Юлія Тимошенко

01.11.2013
Качанівська колонія
М. Харків

 

Читайте также:
© 2009-2020 «20 хвилин». Все права защищены.
Правила использования содержания сайта.
Реклама
Коронавирус: Новый рекорд заражений в Украине

Коронавирус: Новый рекорд заражений в Украине

В Украине за сутки зафиксировали рекордные 4 633 случая заражения коронавирусом, 68 больных умерли.
В Польше заявили о создании первого в мире препарата от COVID‑19

В Польше заявили о создании первого в мире препарата от COVID‑19

Фармацевтическая фирма из Люблина представила препарат против коронавируса, созданный на основе плазмы выздоровевших лиц.
Реклама на сайте DeFireX
Реклама на сайте