20 хвилин logo

20 хвилин
Україна

Меню

ЗМІ: Росія може знову застосувати «Орешник» найближчими днями

11 грудня 2024, 20:10 | 20 хвилин
Американська розвідка припускає, що Росія може використати комплекс «Орешник» проти України вже найближчими днями.
ЗМІ: Росія може знову застосувати «Орешник» найближчими днями
Старт балістичної ракети. Фото з архіву.
© кадр відео

Про це повідомляють агентства AP та Reuters із посиланням на джерела в уряді США.

«Ми вважаємо, що „Орешник“ не є засобом, здатним суттєво змінити розстановку сил на полі бою. Найімовірніше, це чергова спроба Росії залякати Україну, і вона навряд чи буде успішною», — цитує свого джерела у Вашингтоні агентство Reuters.

Раніше, 21 листопада, Росія завдала удару балістичною ракетою «Орешник» по місту Дніпро. Тоді президент РФ Володимир Путін заявив, що це нова розробка вітчизняного військово-промислового комплексу.

Під час візиту до Мінська Путін зазначив, що комплекс «Орешник» може бути розміщений на території Білорусі у другій половині 2025 року «у міру збільшення обсягів його виробництва».

 

Читайте также:
    © 2009-2026 «20 хвилин». Всі права захищені.
    Desktop версія

    Війна

    ССО уразили найбільший НПЗ Росії за 2,5 тисячі кілометрів від кордону України
    ССО уразили найбільший НПЗ Росії за 2,5 тисячі кілометрів від кордону України
    06 липня 2026 :: 20 хвилин20 хвилин
    За попередніми даними, на підприємстві виникла пожежа після влучання в установку первинної переробки нафти.
     
    Німеччина та Україна запускають виробництво наземних бойових роботів TerMIT
    Німеччина та Україна запускають виробництво наземних бойових роботів TerMIT
    19 червня 2026 :: 20 хвилин20 хвилин
    Німеччина профінансувала постачання 2000 українських наземних роботизованих комплексів TerMIT для Сил оборони України протягом наступних 12 місяців.
     
    Масштабна атака безпілотників на Москву
    Масштабна атака безпілотників на Москву
    18 червня 2026 :: 20 хвилин20 хвилин
    Пошкоджено нафтопереробний завод, небо над Москвою заволокло чорним димом, є постраждалі.
     
    Війна Росії проти України: головні події за останні 24 години — підсумок на 16 червня 2026 року
    Війна Росії проти України: головні події за останні 24 години — підсумок на 16 червня 2026 року
    16 червня 2026 :: 20 хвилин20 хвилин
    Минулої доби основними темами залишалися інтенсивні бойові дії на сході та півдні України, продовження взаємних далекобійних ударів, а також дипломатичні консультації навколо війни на полях саміту G7 у Франції.
     
    Війна Росії проти України: ключові події останньої доби
    Війна Росії проти України: ключові події останньої доби
    15 червня 2026 :: 20 хвилин20 хвилин
    Події минулої доби ознаменувалися однією з найбільших російських повітряних атак останніх місяців, масштабними ударами по українських містах та подальшою активізацією дипломатичних контактів напередодні саміту G7 у Франції.
     
     
    © 2009-2026 20 хвилин. All rights reserved.
    Desktop версія сайту